Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular:


Hayır. Ofisimiz kavacık hasoğlu plazadadır. İletişim bilgilerimizden açık adresimize bakabilirsiniz. Görüşmeleri randevu ile yapıyoruz. Randevu alarak gelebilirsiniz. Ancak ben yoğun çalışıyorum gelemem diyenler kapora havalesi ile randevularını whatsapp üzerinden bile oluşturabiliyorlar. Gayet basit şekilde gününüzü ve saatinizi hemen şimdi ayırabiliriz.
Bu soruyu alttaki başlıklarımızdan okuyarak öğrenebilirsiniz aslında.. :) Biz tamamen sadece dış çekim üzerine yıllarını vermiş bir ekibiz. Bu konuda hepimiz tam profesyoneliz. Koordinatörlerimiz asistanlarımız photoshopcumuz baskıcımız fotoğrafçılarımız her biri tam profesyonel kişilerden oluşur. Her aşama işi bilenler tarafından özenle yapılır ve sizlere sunulur. En iyi ekipmanlar makinelerle çalışırız. Teknolojiyi birebir takip ederiz. Yeni trendler önce bizden sorulur :) En en önemlisi, biz çiftlerimizle bunca senedir hep aile gibi olduk. Onlarda bizi sevdiler güzel enerjileri ile büyüttüler, önerdiler.. Eğer sizde önerebileceğiniz bir ekiple anlaşmak istiyorsanız Rüya Karelerle gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Çünkü sizin için en iyisini önce biz sizler için yaparız istemenize fırsat vermeyiz. Firma prensibimiz budur..
Öncelikle biz çekimlerde duvak kullanmıyoruz. Kapalı yada açık gelinlerimiz içinde geçerli.. Modern gelin başlarını tercih ederseniz pozlara artısı olacaktır. Asla sprey sıkılmayan saçlar çekimlere doğallık katar jilet gibi saçlarla gelmenizi önermeyiz. Jilet topuzlar yerine yeni trend, doğal dağınık maşalı hafif şekillendirilmiş saçlar yada modern bol örgüler ve saç aksesuarları tercih edebilirsiniz. Büyük taçlarla asla gelmeyin. Sadelikten yana olun. Buket seçimindede yine ucuz küçüçük buketler yerine büyük gösterişli buketler çekimin seyrini değiştirir fotoğraflara renk katar. Fotoğraflarınızdaki en büyük renk buketleriniz unutmayın. Renkli buketlerden kaçmayın. Doğal ve büyük buketler tercihimizdir.
Kıyafet konusunda tercihimiz öncelik olarak gelinlik değil düz beyaz yada renkli salaş rahat elbiselerden yana.. Ancak gelinliksiz olmaz diyenler için çiftlerimize (2 saat ve üzeri paketler için geçerli) önce gelinlikle hazır gelmesi gerektiğini daha sonrasında kabinlerimizde üzerlerini değiştirip salaş kombinlerine geçebileceklerini söylüyoruz. Lütfen tarzınızı yansıtın. Damat papyon takar gelin beyaz oje sürer gibi düşünceleri unutun. Ayakkabılarınız spor babet sandalet bot olabilir korkmayın klasikten uzaklaşın. Sizi farklı kılan detaylarınız olacaktır. Damatlar içinde geçerli.. İkinci kombinlerinizde ne kadar farklı gelirseniz fotoğraflarınızda o kadar farklı olacaktır.
Evet tabikii pozları biz verdiriyoruz ancak her çift üzerine doğallıklarını kattığı sürece diğerlerinden farklılaşıyor. Çiftlerimizden istediğimiz şey çocuk gibi şen güleç bi yüzle bize gelmeleri gerisi zaten bizim işimiz. Sizin enerjileriniz bizlerin enerjisi ile doğru orantılı. Hem gelinimiz hemde damadımız ne kadar neşeli olursa bizlerde o kadar mutlu oluyoruz ve enerjimiz yükseliyor. Olabildiğine doğal olun, kendiniz olun, bizi çekim gününüzde yakın arkadaşlarınız olarak görebilirsiniz. Rahat olun asla çekinmeyin. Böyle olduğunuz sürece mükemmel bi çekim sizleri bekler :)
Biz mekana kendi aracımızla geçiyoruz. Anlaştığımız taktirde size mekanın konumunu göndereceğiz. Tüm çiftlerimiz kendi araçlarıyla gelmektedir. Taksi vb araçlarla gelmemelisiniz. Mekanlar arasında geçişlerde arabanıza ihtiyaç duyacaksınız.
Evet var. Ancak çekimlere ilk önce gelinlikler ve damatlıklarla hazır şekilde gelmelisiniz. Kabinlerimizi ikinci kombinlerinizi (düz salaş rahat ikinci abiye gelinlikler) giymeniz için hazırladık. (2 saat ve üzeri paketler için ancak elbise değişikliği sığdırabiliriz.)
Plato demek boş bir tarlaya iki üç tane konsept koymak olmamalı. En önemlisi bir plato dendiğinde aklınıza ilk gelen şey ışığın ve manzaranın güneşe karşı doğru konumda olmasıdır. Aksi taktirde kurulan diğer yerlerde çekimler güzel çıkmamaktadır. Platolar nitelikli manzaralı ve çekime uygun olmalıdır. Tarlalara kurulan yerleri tercih etmemelisiniz. Son olarak platomuzda bir çok konsept alanı var çeşitli süslü taglar, bungalow evimiz, göldeki binebildiğiniz kayığımız, çitler, göle sıfır uzanan upuzun bi iskele ve yine fotoğraf çekebilmek için başka bi iskele daha.. Hepsi sizler için özel hazırlandı. Ve bu platoyu birtek biz ve bizim çiftlerimiz kullanabiliyor halka açık bir alan değildir.
Platomuz yeşillik bi mekanın içerisindedir. Göle sıfır kurulan bir platodur. Yeterince yeşil alanda ve göl kenarında çekim yapıldıktan sonra ya düz ova tarzı bir mekana yada kumsala geçilebilir. Birbirlerine yakınlar.
Çekimleri genellikle tüm gelin damatlarımız bizim kendi göl kenarı platomuzda yapmak istiyorlar. Eğer çekimlerde yağış ihtimali var ise kış evimizi kiralamalarını öneriyoruz. Tabii bu kış ayları için geçerli.
Rüya kareler dış çekime dair akla gelen herşeyi ilk yapan firmalardandır. Biz ekip olarak dış çekimde açık hava platolarını ilk kuranlardanız. Platolarımız bize özeldir. Yine ekip ve ekipman kalitesi yüksek bi ekiple anlaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yıllardır biriktirdiğimiz bilgi ve birikimimizi son derece profesyonel ekiplerle ve ekipmanlarla sizlerle paylaşıyoruz. Sizde birikimlerimizden faydalanmak isterseniz BURADAYIZ.